Zdjęcia z sesji plenerowej po chrzcie św. Adasia

Zdjęcia z sesji plenerowej po chrzcie św. Adasia

Chrzest święty to wyjątkowa uroczystość w życiu małego człowieka. Z tej okazji często decydujecie się na wykonanie pamiątkowych zdjęć. Tym razem Nina, mama Adasia, poprosiła mnie o wykonanie zdjęć w plenerze. Przyjęcie odbywało się w Grabostowie, a tam jest dosyć dużo zieleni wokół sali, więc nie mieliśmy problemu z szukaniem czegoś dalej. Po prostu skorzystaliśmy z tego co było na miejscu. Kilka zdjęć powstało też w środku, na sali.

Adaś po drzemce i karmieniu miał dobry humor, a do tego mieliśmy ładną pogodę (chrzest odbył się w połowie sierpnia).
Na takiej sesji skupiam się głównie na zdjęciach portretowych małego bohatera uroczystości z najbliższymi – rodzicami, chrzestnymi, rodzeństwem czy dziadkami. Są piękną pamiątką w albumie.

Mam zasadę, że na pierwszym miejscu jest bohater zdjęcia, a dopiero potem dodatki. Dlatego moje ujęcia są bardzo proste, bez zbędnych ozdób. Ale na taką sesję staram się zabrać ze sobą kilka rekwizytów i w miarę możliwości z nich korzystać – wózeczek dla młodszych dzieci czy konika lub ławeczkę dla starszych.To takie małe urozmaicenie 🙂

Dzieci, które nie siedzą jeszcze samodzielnie najlepiej fotografuje się na rękach u rodziców, położone na brzuszku lub na plecach. Ewentualnie można je wsadzić do takiego siedziska, żeby miało bezpiecznie podparty kręgosłup. Bo wiadomo – bezpieczeństwo dziecka jest na pierwszym miejscu.

Cieszę się, że po raz kolejny miałam okazję fotografować rodzinę Niny i Tomka. Poprzednim razem spotkaliśmy się na sesji noworodkowej Adasia, którą możecie obejrzeć również na moim blogu Zdjęcia noworodkowe Adama . To dla mnie dużo znaczy, kiedy decydujecie się na ponowne skorzystanie z moich usług.

Galeria

Zapraszam do oglądania:)
Jeśli szukasz fotografa na chrzest w miejscowościach: Piotrków, Tomaszów, Łódź, Bełchatów, Pabianice- zapraszam do kontaktu

przez
formularz,
pod nr tel. 784 139 511
lub foto@magdalibrowska.pl 🙂

Reportaże z chrztu możesz jeszcze obejrzeć tutaj:
Zdjęcia z chrztu Ignasia
Chrzest święty Stasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*