O sesjach

Miejsce wykonywania sesji – Piotrków Trybunalski i okolica.

Do każdej sesji trzeba się odpowiednio przygotować. Najważniejsze to przyjść na nią wypoczętym i pełnym energii (czyli wyspać się dobrze). Zalecam też przyjść w dobrym humorze, a troski i kłopoty zostawić w domu. Na sesji dobrze się bawicie, ładnie wyglądacie a ja robię Wam wtedy super zdjęcia 🙂
A tak już bardziej poważnie to zawsze przed sesją wysyłam maila z informacjami jak się dobrze przygotować, co wziąć ze sobą i o czym pamiętać.

Jak wyglądają sesje u mnie?

Sesja ciążowa w studio - Piotrków

Sesja ciążowa

Robię takie sesje zarówno w studio jak i w plenerze. Najlepszy moment na sesję ciążową to 7-8 miesiąc. Brzuszek jest już wtedy ładny i dobrze widoczny, a mama ma jeszcze dużo sił. Dobrze żeby w sesji uczestniczył też tata dziecka i starsze rodzeństwo (o ile już jest). Na sesje zapewniam piękne suknie ciążowe, materiały, tła i dodatki. Jedyne o co proszę o to piękny makijaż i fryzura.
Czas takiej sesji to ok. 1-2 godz, ceny zaczynają się od 350 zł za sesję.

Zapytaj o wolny termin


Sesja noworodkowa

Stylizowaną sesję wykonuję do 14-tego, a w wyjątkowych sytuacjach do 21 dnia życia. Wiąże się to z tym, że noworodek w pierwszych dniach życia długo śpi i przyjmuje pozycje w jakich układał się w brzuszku u mamy. Dlatego łatwo jest go w takie piękne i rozczulające pozy wtedy układać. Sesja noworodkowa trwa zazwyczaj do 3 godzin. Jest to czas potrzebny do zmiany kilku stylizacji, karmienia, przewijania i usypiania.
Nigdy nie umawiam więcej niż jedną sesję na dzień więc w spokoju i bez pośpiechu zajmuję się tylko Wami i maleństwem. Posiadam wiele dodatków i akcesoriów potrzebnych do tego typu sesji.

Jeśli umawiamy się na sesję do Waszego domu/mieszkania, to nie musicie martwić się o podróż z maleństwem. Wtedy ja zabieram moje przenośne studio i przyjeżdżam do Was.
Wcześniej ustalamy, czy chcecie sesję stylizowaną czy lifestylową. Do sesji stylizowanej zabieram potrzebne akcesoria i dodatki ze sobą. Osoby, które nie brały udziału w sesji nie są w stanie powiedzieć, czy sesja była robiona w domu czy w studio 🙂
Sesję lifestylową robimy w naturalnym otoczeniu maluszka. W czasie takich sesji skupiam się głównie na relacjach i pokazaniu więzi łączącej domowników. To również świetna okazja, żeby uwiecznić na zdjęciu Waszych pupili, których do studia nie zabieramy.Tego typu fotografie pokazują rzeczywistość, do której za kilka lat będziecie bardzo miło wracać.

Ceny zaczynają się od 400 zł za sesję.

Zapytaj o wolny termin


Sesja rodzinna

Taką sesję możemy zrobić zarówno w studio jak i w plenerze. Stawiam wtedy na naturalność i chwytanie emocji. Takie sesje są w bardzo małym stopniu pozowane, staram się pokazać uczucia i relacje pomiędzy członkami rodziny:) Robię tutaj zarówno ujęcia samych dzieci jak i najważniejsze – wspólne -rodzinne. Zdjęć dzieci macie zazwyczaj dużo. Z moich doświadczeń wynika, że najmniej zdjęć ma ten z rodziców, który robi ich najwięcej. Dlatego u mnie na sesji właśnie do zdjęć z rodzicami przykładam szczególną uwagę.
Czas takiej sesji to ok. 1-2 godz.,  ceny zaczynają się od 350 zł za sesję.

Zapytaj o wolny termin


Sesja roczkowa

Pierwszy rok życia dziecka to okres bardzo szczególny, ponieważ dziecko uczy się otaczającego świata i zdobywa nowe umiejętności w tempie błyskawicznym. Wiele osób decyduje się na sesję roczkową, żeby podkreślić ten początkowy etap życia maluszka. Do sesji roczkowej zapewniam odpowiednie dodatki i akcesoria. Wcześniej ustalam z rodzicami kolorystykę w jakiej chcieliby sesję. Jest również możliwość wykonania ujęć z tortem, tzw. sesji „smash cake”.
Czas trwania sesji to ok. 2 godz., a ceny zaczynają się od 350 zł za sesję

Zapytaj o wolny termin


Reportaż z uroczystości

To dla mnie zaszczyt, kiedy zapraszasz mnie do fotografowania ważnych momentów w Waszym życiu, jakim są np. Chrzest Św., Komunia Św., czy urodziny.
Mam ukończony Kurs liturgiczny, który uprawnia mnie do fotografowania w kościele. Jest możliwość zamówienia dwóch pakietów, różniących się czasem i ilością zdjęć.
W pakiecie podstawowym jestem z Wami przez ok. 1 godzinę i oddaję finalnie 20 wydrukowanych zdjęć (czyli np. zdjęcia z Chrztu Św. w kościele i przed kościołem).
W pakiecie rozszerzonym jestem do Waszej dyspozycji dłużej, fotografuję przygotowania, Mszę Św., oraz robię mini-sesję głównego bohatera uroczystości.
Mogę również sfotografować przyjęcie.
Jeśli zależy Wam na większej ilości zdjęć, proszę o kontakt.

Tutaj cena za pakiet podstawowy to 450 zł.

Zapytaj o wolny termin


Profesjonalna sesja biznesowa

Może prowadzisz swój biznes i potrzebujesz profesjonalnie wykonanych fotografii?
Chcesz zmienić swój wizerunek w mediach społecznościowych/stronie internetowej a może zmieniasz pracę i potrzebujesz naprawdę dobrego zdjęcia do CV?
Wykonuję zdjęcia biznesowe dostosowane do Twoich potrzeb. Cena ustalana jest indywidualnie.

Zapytaj o wolny termin i cenę