Rodzinna sesja lifestylowa Ewy i Janka

Co to jest fotografia lifestylowa?

Jest to bardzo popularny rodzaj fotografii za granicą, ale jeszcze niezbyt znany w Polsce. W skrócie jest to utrwalanie codzienności w piękny sposób. Fotografia lifestylowa pokazuje styl życia, emocje, nastroje, opowiada historię.

I właśnie historię jednego dnia (a właściwie kilku godzin) opowiem Wam dzisiaj takimi zdjęciami.Sierpień, na dworze upał, ponad 30 stopni. W mieszkaniu niewiele mniej. Rano nad miastem przeszła burza, ale nie zostało już po niej śladu.
Ewę i Janka odwiedziłam z ważnego powodu – całkiem niedawno na świat przyszła Pola, ich drugie dziecko.

Fotografowałam ich w naturalnym otoczeniu, przy codziennych czynnościach, takich jak zabawa, jedzenie obiadu, karmienie, czy przewijanie pieluszki. Czasem obraz wyraża więcej niż tysiące słów, zapraszam więc do oglądania:
Obowiązkowy portret rodzinny

Wszyscy członkowie rodziny byli najedzeni, a najmłodsza również po zabiegach pielęgnacyjnych, więc zrobiliśmy zdjęcie rodzinne, w pełnym, 4-osobowym składzie.

Zdjęcia stylizowane

W czasie gdy Wojtek z tatą zajęli się lepieniem z ciastoliny, powstały również kadry stylizowane małej Poli. Miałam ze sobą dosłownie kilka dodatków, których użyłam do zrobienia poniższych zdjęć. Także jak jest taka potrzeba, to również kilka zdjęć stylizowanych jestem w stanie wykonać w mieszkaniu:)
Więc jeśli chcielibyście mieć również takie kadry w swoim albumie, zaproście mnie do swojego domu. Będę gościem, który obserwuje i utrwala dla Was takie codzienne, zwykłe momenty. Ozdabiam je pięknym światłem, dbam o detale i łapię ten właściwy moment. Takie zdjęcia pokazują to, jacy naprawdę jesteście.
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów – zadzwoń 784 139 511 lub napisz – foto@magdalibrowska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*